Paricipants List

Participants

Abboud, Amer Fujimoto, Hisao Ozlem, Oz
Abu Assab, Samah Georgakoulias, Athanasios Pascucci, Federica
Adiguzel, Feray Ghi, Alessandra Pedrosa, , Gabriel
Aggarwal-Gupta, Meenakshi Giovando, Guido Philipson, Sarah
Akturan, Ulun Goehlich, Veronique Pisoni, Alessia
Al Khoury, Grace Gubatova, Zlatina Pucci, Tommaso
Alves, Gisela Gurses, Kerem Rahman, Mahabubur
Angelopoulou, Konstantina He, Xinming Rashkovits, Sarit
Ardito, Lorenzo Hronova, Stanislava Rego, Arménio
Arnold, Nicole Hürlimann, Christian Reyhani, Manijeh
Asonitou, Sofia Itani, Omar S. Ribeiro, Humberto
Athanasopoulou, Pinelopi Jałocha, Beata Rizzi, Francesco
Balomenou, Chrysanthi Jerez, Maria Jesus Rizziato, Erica
Belenioti, Zoe- Charis Kan, Yuna Rodionova, Irina
Bellomo, Mario Filippo Paolo Karatas-Ozkan, Mine Rodrigues, Paula
Besana, Angela Karipidis, Philippos Roostika, Ratna
Binder, Bettina C.K. Karve, Shailaja Rossignoli, Francesca
Boulos, Jumana Shukri  Kay, Avi Rowland, Caroline
Bremser, Kerstin Koronios, Konstantinos Rozkwitalska, Malgorzata
Britzelmaier, Bernd Kovalev, Victor Ryglova, Katerina
Buciuniene, Ilona Kreydenko, Tatyana Salvatore, Fiorella
Buttenberg, Katharina Kriemadis, Thanos Sandra, Loureiro
Capone, Francesco Kushnirovich, Nonna Sawyer, Carol
Caputo, Francesco Lachapelle, Nathalie Schein, Andrew
Casprini, Elena Lekashvili, Eka Schinzel, Ursula
Cemek, Elif Leontyeva, Yulia Schipani, Cindy
Christos, Themistocleous Lissitsa, Sabina Scott, Peter
Civitillo, Renato Livne, Yael Scuotto, Veronica
Coudounaris, Dafnis Loureiro, Sandra Maria Correia Sergiacomi, Silvia
Crescimanno, Maria Magalhães, Carla Stacchezzini, Riccardo
Crovini, Chiara Männicke, Jörg Teerakapibal, Surat
Cupertino, Sebastiano Martínez-Martínez, Aurora Teixeira, Antonio Samuel
Czarczyńska, Anna Martins, Marta Tinervia, Salvatore
Dahan, Gavriel Martirosyan, Emil Tremblay, Diane-Gabrielle
Duyar, Veli Deniz Massaro, Maria Rita Turner, Karynne
Eller, Helene Matarazzo, Michela Van der Bank, Christiena Maria
Endress, Tobias Matricano, Diego Venturini, Stefano
Eytam, Eleanor Mayburov, Igor Veréb, Vanda
Ferreira Antunes de Sousa, Ana Daniela Migliaccio, Guido Vinaik, Rubal
Ferreira de Araujo Lima, Priscila Mihai-Yiannaki, Simona Walter, Nadine
Florio, Cristina Milanesi, Matilde Yousef, Waleed
Francioni, Barbara Miranda Veloso, Cláudia
Frolova, Elena Özek, Hande